Начало / Последни новини / Тежко поражение за Спартак в Севлиево

Тежко поражение за Спартак в Севлиево

Плевенският Спартак отнесе 1:4 в Севлиево от едноименния футболен тим на домакините във втората си приятелска среща от подготовката. Селекцията на младия треньор Милен Ванков спечели напълно заслужено и дори можеше да вкара още. Първото полувреме бе кошмарно за плевенчани. Защитата им бе трагична, а средната линия почти я нямаше. Именно в центъра домакините получиха нужната свобода да градят опасни атаки. В 10-ата минута бившия спартаковец Альоша Илиев опъна плевенската мрежа – 1:0. В 35-ата Емил Копаранов удвои от пресилено отсъдена дузпа. Другите две попадения за севлиевци реализира доскорошния съотборник на плевенчани Радослав Байчев в 45-ата и 60-ата минута. След почивката в игра за Спартак се появи играещия помощник треньор Любомир Иванов. Едва тогава в действията на тима настана ред. Именно Иванов вкара почетното попадение в 63-ата минута. После с пасове изведе на голови позиции Едуард Иванов и на два пъти Светлин Борисов, но те не успяха да вкарат.