Начало / Последни новини / Тежко поражение за ОФК Спартак

Тежко поражение за ОФК Спартак

Плевенският Спартак претърпя разгромна загуба – 1:6 от Литекс /Ловеч/ в приятелска футболна среща. Крайният резултат е достатъчно красноречив за съотношението на силите на терена. Интригата изчезна още през първото полувреме. Домакините откриха головата си сметка в 21-ата минута чрез Митрев. Малко след това Йорданов удвои от дузпа. В 38-ата минута Бонев направи преднината на ловешките футболисти класическа. После Йорданов реализира втора дузпа и почивката дойде при 4:0. Веднага след нея Йорданов оформи своя хеттрик и спартаковци вече изоставаха с 0:5. В средата на втората част Бонев вкара шестото попадение във вратата на гостите. Те реализираха почетния си гол в 81-ата минута с точен удар на Траян Димитров.