Начало / Последни новини / Тежко поражение за ОФК Спартак при децата до 15 години

Тежко поражение за ОФК Спартак при децата до 15 години

Детският тим /до 15 години/ на ОФК Спартак /Плевен/ бе разгромен с 1:7 като гост на Локомотив /Горна Оряховица/. Двубоят е от 18-ия кръг на зоналната Елитна футболна група U-15. Гостите въобще не успяха да се противопоставят на съперника си. Физически по-здравите домакините ги превъзхождаха във всичко. До почивката топката три пъти спря в плевенската мрежа. През второто полувреме „железничарите“ вкараха още два пъти. След това Юлиян Николов реализира почетното попадение за плевенчани. Алекс Асенов и Павел Челестинов пък пропуснаха своите шансове. До края обаче съперника им добави още два гола в сметката си. През последните седем дни това е второто тежко поражение за Спартак, след 1:8 от Литекс в миналия кръг.