Акценти

Събират дарения за каузата „Да върнем блясъка на парк „Кайлъка”

Ден преди Рождество „Доброволци за Кайлъка” поставиха кутии за дарения в четири магазина в Плевен. Днес кутии ще бъдат поставени в още няколко търговски обекта в Плевен. „Избрахме символично деня преди Бъдни вечер с искреното желание, участвайки със своята лепта, гражданите на Плевен да бъдат съпричастни към благородното дело по възстановяването на забравени и запустели обекти в „Кайлъка“, казаха от групата доброволци, обединени от каузата да върнат стария блясък на парк „Кайлъка”.

Кутиите за дарения можете да намерите в четири  магазина „Фантазия“ – на бул.”Хр.Ботев”, МОЛ „Панорама“, в жк „Сторгозия” и на ул. „Димитър Константинов”. Днес кутии ще бъдат поставени във всички магазини „Лайф“.
Първият обект за 2019 г., който ще бъде цялостно реновиран със събраните средства, е Площадката на целувките зад Зоологическия кът.

Прочетете също:

Община Червен бряг обяви 31 януари за Ден на траур в памет на д-р Цветан Костадинов, загинал при катастрофа на път I-3 между Телиш и Горни Дъбник

В община Червен бряг 31 януари ще бъде обявен за Ден на траур в знак …