Начало / Последни новини / Старшата на ОФК Спартак изпусна Локомотив /Горна Оряховица/

Старшата на ОФК Спартак изпусна Локомотив /Горна Оряховица/

Юношите старша възраст на плевенския ОФК Спартак загубиха гостуването си на Локомотив /Горна Оряховица/ с 2:3. Двубоят бе от 15-ия кръг на зоналната А група. Футболистите на Милко Гаврилов трябва да съжаляват, че не взе поне точка. Те доминираха през по-голямата част от срещата, но не вкараха положенията си. И петте гола паднаха до почивката. Първата част бе равностойна. Домакините откриха резултата в 10-ата минута. Малко след това Влади Кирилов изравни от фаул. В средата на полувремето спартаковци пак изостанаха в резултата, а половин час след началото стана 3:1. В 39-ата минута Момчил Кръстев реализира с глава след изпълнение на корнер. След почивката гостите натиснаха и топката се разиграваше предимно в половината на съперника. В 61-ата минута футболист на Локомотив удари съперник и съдията му вдигна червен картон. Плевенчани се втурнаха в атака. Най-чистото положение имаше Димитър Миронов, но вратаря спаси.