Начало / Последни новини / Старшата на ВК Спартак 1996 с първи успех при юношите

Старшата на ВК Спартак 1996 с първи успех при юношите

Юношите старша възраст на Спартак 1996 победиха в Плевен врачанския Ботев с 3:2. Двубоят е от 5-ия кръг на квалификационна група Е на държавното първенство по волейбол. Това бе първи успех за възпитаниците на Марияна Костова от началото на сезона. Те достигнаха до него след инфарктен обрат. Плевенчани загубиха първите две части. Негативният развой обаче не ги повали психически и в следващите три гейма разбиха съперника. Победата измъкна спартаковци от последното място в класирането, където вече са врачани. Преди този мач волейболистите ни бяха записали четири поражения, в които не спечелиха нито един гейм. Сега вече имат равен брой точки с Град /Белоградчик/, които е и един спечелен двубой и три поражения. Лидер продължава да е Изгрев /Ябланица/ – пет победи от изиграните пет срещи.