Акценти

Спектакъла „Аз съм българче” представиха в ОДЗ „Снежанка”

По случай Националният празник на България децата от ОДЗ №7 „Снежанка“ – група „Буратино“, представиха спектакъла „Аз съм българче“.
Пред своите родители, учители и възпитатели децата показаха талант и развълнуваха всички с чудесните си изпълнения. Те бяха поздравени от директора на детското заведение Людмила Гатева.

одз снежанка

Прочетете също:

Общинският съвет в Гулянци упълномощи кмета Лъчезар Яков за участие в Общото събрание на Асоциацията по ВиК – Плевен на 29 юни

На извънредно заседание Общинският съвет в Гулянци прие решение кметът на общината Лъчезар Яков да …