Начало / Спорт / „Спартак” срази „Видима” с 4:1

„Спартак” срази „Видима” с 4:1

Спартак (Плевен) срази Видима-Раковски с 4:1 в Севлиево в изтеглен мач от 17-ия кръг на Северозападната „В“ група по футболфутбол, пише plevensport.eu.  Плевенчани играха нападателно през цялата среща и закономерно стигнаха до успеха след два гола на новото попълнение Альоша Илиев, а Даниел Цветков и бранителят Теодор Михайлов вкараха по още един за разгромния резултат. „Спартак” откри своята голова сметка още в 3-ата минута, когато Альоша Илиев отбеляза, а до края на полувремето „синьо-белите” направиха резултата класически след попадения на Даниел Цветков в 31-ата и на Теодор Михайлов 5 минути преди почивката. След подновяване на играта плевенските футболисти продължиха да атакуват, като Альоша Илиев с втория си гол в мача довърши домакините, като направи 4:0 в 57-ата минута.

Малко утешение за Видима-Раковски беше малко пресилено отсъдената от главния съдия от Велико Търново дузпа, която Максим Стойков реализира в 61-ата минута.

След тази победа „синьо-белите“ вече имат 35 точки, като изостават само с пункт след последния в челната тройка