Начало / Последни новини / Спартак разби Ботев в Луковит

Спартак разби Ботев в Луковит

Разгромна победа – 5:1 взе плевенския Спартак в Луковит над местния Ботев. Двубоят бе от 3-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Бойко Цветков доминираше през всичките 90 минути и пропусна да вкара още. Тон за успеха даде Николай Дичев с попадението си в 10-ата минута. Малко след това Христо Спасов удвои. Половин час след началния съдийски сигнал Стефан Христов направи резултата категоричен – 3:0. В края на първата част Стойко Кръстев реализира почетното попадение за домакините. След почивката интрига нямаше. Плевенчани доминираха тотално, а в 52-ата минута Радой Божилов покачи на 4:1. Четвърт час преди края Светлин Борисов оформи окончателното 5:1.