Начало / Последни новини / Партизан подчини Левски

Партизан подчини Левски

Партизан победи в Червен бряг едноименния тим на град Левски с 3:1. Двубоят бе от 3-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините изиграха мача тактически перфектно и заслужено спечелиха. Действаха с мисъл за сигурността на тила си и провеждаха бързи контраатаки. Благодарение на тях реализираха три пъти. В 22-ата минута триходова комбинация Калоян Тодоров – Светослав Бърканичков – Денис Шаранков завърши с голов шут на последния. След 3 минути Тодоров засече с глава центриране на съотборник за 2:0. В края на полувремето Цветан Петров изпълни корнер и Тони Паликрушев с глава намали аванса на домакините. След почивката левскарите тръгнаха с мисълта да заличат пасива. Четвърт час преди края обаче Бърканичков центрира и Радослав Трайчев с глава фиксира крайното 3:1. В оставащото време Бърканичков и Шаранков пропуснаха да се разпишат.