Начало / Последни новини / „Спартак“ Плевен с победа над „Берое“ в контролата

„Спартак“ Плевен с победа над „Берое“ в контролата

Старозагорският „Берое“ загуби от „Спартак“ Плевен с 0:3 в контролна среща. Треньорът на „зелените“ Петър Хубчев използва в контролата всички налични футболисти с изключение на контузения Атанас Зехиров и участващите с националния отбор Иво Иванов и Благой Макенджиев. Двубоят се игра пред над 500 зрители на спортна база „Берое“.

В 34-тата минута гостите от „Спартак“ поведоха в резултата след попадение на Цветан Тодоров. През втората част 0:2 в 51-вата минута направи Преслав Антонов разписвайки се с глава. В края на двубоя след перфектна контраатака крайното 0:3 оформи Иван Денков.