Начало / Последни новини / Спартак (Плевен) с категоричен резултат срещу Вихър (Славяново)

Спартак (Плевен) с категоричен резултат срещу Вихър (Славяново)

С 3:0 Спартак (Плевен) се наложи над Вихър (Славяново) в приятелски мач игран в Кнежа, съобщава plevensport.eu. Старши треньорът Роберт Петров даде шанс на всичките си футболисти, докато колегата му Красимир Бислимов имаше на разположение само единадесеторка. Той не можеше да разчита на контузените Ивайло Иванов, Николай Иванов, Анатоли Димитров, а Борислав Иванов и Христо Христов имаха лични ангажименти.

Спартаковци имаха превес през цялото време. Първата част обаче не успяха да намерят верния път към вратата на съперника. Трите гола паднаха през второто полувреме. Точни бяха Григор Долапчиев, Теодор Михайлов и Кристиян Иванов след много добра асистенция на Ивайло Дангуров.