Начало / Последни новини / Спартак и Вихър си вкараха по веднъж

Спартак и Вихър си вкараха по веднъж

Без победител – 1:1 завърши приятелската футболна среща в Плевен между Спартак и Вихър /Славяново/. Домакините получиха преднина веднага със започване на мача. След началния съдийски сигнал Любомир Иванов даде пас в наказателното поле, вратаря на гостите Светлин Линев излезе да се намеси, но Теодор Михайлов си вкара автогол, насочвайки с глава топката в мрежата. После Радой Божилов можеше да удвои, но измъкнал се от защитата не успя да надиграе Линев. В средата на полувремето Преслав Антонов преодоля рехавата плевенска защита и равенството бе възстановено. В оставащото време до почивката не се случи нищо съществено. След нея Вихър владееше инициативата, а с излизането на Любомир Иванов спартаковци не сътвориха нищо. Добри думи за плевенския страж Станислав Димитров, който отрази опасни удари на Йоан Петков, Александър Скорчев и Преслав Антонов.