Начало / Последни новини / Спартак изпусна трите точки срещу Ботев (Гълъбово)

Спартак изпусна трите точки срещу Ботев (Гълъбово)

За втори пореден мач Спартак (Плевен) изпусна да вземе трите точки. Вчера момчетата на Бойко Цветков и Роберт Петров бяха много близо до първа победа на чужд терен при гостуването си на Ботев (Гълъбово), но след като водеха с 2:1, секунди преди края допуснаха изравнителен гол и вече в четири поредни кръга не познават вкуса на победата в „Б“ група.

Двубоят, който беше от 9-ия кръг, не започна много добре за плевенчани, като още във 2-ата минута Мирослав Енчев с глава вкара и изведе домакините напред – 1:0. След почивката спартаковци се стегнаха и стигнаха до пълен обрат, като първо в 63-ата минута опитният Тихомир Тодоров изравни след хубав самостоятелен пробив, а в 80-ата главният съдия Владимир Моллов посочи бялата точка за спъване на Стефан Христов и щатният изпълнител Кристиян Григоров реализира точно дузпата за 2:1. (plevensport.eu)

Снимка: архив