Начало / Спорт / „Спартак” завърши с победа сезона и се класира четвърти

„Спартак” завърши с победа сезона и се класира четвърти

spartak_etar

Спартак (Плевен) завърши с хубава победа сезона в Северозападната „В“ група. Момчетата на Бойко Цветков изковаха много важен успех с 1:0, най-вече за престиж, при гостуването си вчера във Велико Търново на местния Етър. По този начин „синьо-белите“ успяха да изпреварят своите противници и в крайното класиране ще заемат четвъртата позиция с актив от 65 точки. Голът за победата на плевенчани вкара Васил Шопов в 80-ата минута, който със силен шут отдясно отбеляза прекрасно попадение за крайното 1:0.

Източник: plevensport.eu