Начало / Последни новини / Спаратк с престижна победа над Берое

Спаратк с престижна победа над Берое

С класическото 3:0 Спартак (Плевен) постигна престижна победа над елитния Берое в контролна среща играна вчера в Стара Загора, пише plevensport.eu.. Пред около 500 зрители домакините имаха преимущество, но „синьо-белите“ показаха отлични реализаторски умения и в крайна сметка се поздравиха с хубава победа. Независимо, че старши-треньорът на старозагорци Петър Хубчев даде шанс на голяма част от своите футболисти, успехът на спартаковци не трябва да се подценява предвид факта, че е постигнат срещу един от най-добрите отбори в България в момента. Плевенчани поведоха в 34-ата минута, като точен беше Цветомир Тодоров.

След почивката играчите на Спартак успяха да реализират още две попадения. Първо в 51-ата минута Преслав Антонов с глава покачи, а крайното 0:3 оформи Иван Денков с гол в последната минута на срещата.

Следващият двубой на плевенските футболисти е на 12 септември (събота), когато Спартак ще гостува на отбора на Созопол в мач от 7-ия кръг от първенството на втория ешелон.

Снимка: архив ИнфоПлевен