Начало / Последни новини / СКТМ Тетрон е седми в Северната А група

СКТМ Тетрон е седми в Северната А група

Плевенският тим по тенис на маса Тетрон ще зимува на седмо място в първенството на А група – Северна България за мъже. Това е класирането на отбора след завършването на първия етап от първенството. Плевенчани влязоха в него със състезателите, които участваха в шампионата през миналия сезон – Добрин Младенов, Иво Иванов и Климент Тодоров. Сега в изиграните два турнира те постигнаха една победа – 4:3 над състава на СКТМ Мадлен. Очаквано загубиха – 2:4 от водача в класирането Етър /Велико Търново/. В останалите срещи отстъпиха на Роса I /Попово/, Академик 2007 /Свищов/, Роко /Шумен/, Комета плюс /Луковит/ и втория отбор на Дунав /Русе/ с по 3:4.

„Смятам, че представянето ни беше добро, въпреки негативните резултати. Петте срещи, които загубихме с по 3:4 можехме реално и да ги спечелим. В тях просто късмета бе на страната на съперниците. Един отбор се откроява над останалите в групата – лидера Етър. Останалите седем са на едно ниво“, коментира треньорът Владимир Петков.

Целта пред плевенския тим през настоящата кампания е утвърждаване в групата.