Начало / Последни новини / СКО Север с един медал за купата на България

СКО Север с един медал за купата на България

Милен Симеонов завърши на трето място при мъжете до 21 години – клас Б в 43-те тридневни международни състезания по лятно ориентиране за купата на България. Той финишира четвърти в първия страт. На следващият ден се представи най-силно – втора позиция. В заключителният трети етап обаче пресече финала едва 11-и, което го отдалечи от крайната победа. Представянето на Милен Симеонов бе и най-доброто за плевенския клуб СКО Север. На крачка от неговия успех останаха съотборниците му Цветелина Цветанова /Ж18/, Здравко Колев /М16/ и Пламен Райков /M35/, които финишираха на четвърто място. На позиция след тях остана Калоян Иванов /М16/. Шести е Здравко Христов /М20/, а седми са Катерина Минкова /Ж16/ и Лиляна Маринова /Ж20/. В призовата десетка завършиха още Никола Иванов /М18/ – осми и Вилиана Гургурова /Ж16/ – девета.