Начало / Последни новини / СКБ Изобор с две титли, вицешампион и три бронзови медала в Сливен

СКБ Изобор с две титли, вицешампион и три бронзови медала в Сливен

Поредно силно представяне на борците от плевенския СКБ Изобор. То стана факт на държавното лично първенство по класическа борба за деца в Сливен. На 12 свои състезатели разчиташе плевенския клуб в зала „Васил Левски“. Равносметката – две шампионски титли, вицешампион и три бронзови медала. Най-силно от възпитаниците на треньорите Петър Антов, Цоло Божилски и Момчил Сирашки се представиха най-леките. В категорията до 30 кг битката бе между съотборници. Спечели Андрей Дюзев, който надви на финала Владислав Марков.

При 32-килограмовите Альоша Илиев разби конкуренцията и стана шампион. Борислав Маринов пък се окичи с бронзов медал в категорията до 47 кг. Същият успех и за Джовани Добрев /59 кг/ и Христо Цонковски /+73 кг/.

Така СКБ Изобор продължи великолепната си серия – десет шампиони, десет вицешампиони и девет бронзови медалисти е равносметката на плевенския клуб в проведените от началото на тази година лични шампионати за мъже, юноши, девойки, кадети, момичета, момчета и деца.