Начало / Последни новини / Силната серия на Левски бе прекъсната в Габрово

Силната серия на Левски бе прекъсната в Габрово

Едноименният тим на град Левски загуби в Габрово от местния Янтра с 2:4. Двубоят е от 24-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Началото на мача не предвещаваше подобен развой. Още в 3-ата минута гостите имаха гол аванс. Той се запази почти до почивката. В 40-ата минута обаче Пламен Кожухаров изравни след двойно подаване с Искрен Писаров. Последният направи обрата пълен само след секунди. Началото на втората част започна с натиск на габровци. В 60-ата минута обаче равенството е възстановено – 2:2. Подобно на първото полувреме и края на второто бе фатален за левскарите. В 80-ата минута Пламен Кожухаров стреля прецизно от фаул за 3:2. Малко след това той бе повален в наказателното поле и Писаров реализира отсъдената дузпа.