Начало / Последни новини / Селекцията на Момчил Челестинов вкара седем пъти на Павликени

Селекцията на Момчил Челестинов вкара седем пъти на Павликени

Детският ОФК Спартак разби в Плевен едноименния тим на град Павликени със 7:0. Двубоят бе от 14-ия кръг на футболното първенство на подзона Велики Търново. Домакините решиха всичко до почивката. Алекс Асенов, Ангел Боев, Християн Нечев и два пъти Юли Николов направиха 5:0. Плевенчани излязоха за второто полувреме със седем промени в състава. Въпреки това отново контролираха всичко на терена. Наско Петров и Пламен Нанов се разписаха по веднъж. Имаше и още голови ситуации пред вратата на гостите, но повече попадения не паднаха.