Начало / Последни новини / Селекцията на Момчил Челестинов вкара седем пъти на Левски

Селекцията на Момчил Челестинов вкара седем пъти на Левски

Детският ОФК Спартак разгроми в Плевен едноименния отбор на град Левски със 7:1. Двубоят бе от 26-ия кръг на футболното първенство на подзона Велико Търново. Селекцията на Момчил Челестинов можеше да бие с двуцифрен резултат. Павел Челестинов даде тон за голеадата. Юлиян Николов удвои преднината на домакините. Дейвид Георгиев пък я направи категорична. В края на полувремето гостите реализираха почетно попадение. След почивката доминацията на плевенчани продължи, въпреки промените в състава им. Васко Първанов се разписа два пъти. Георгиев стори същото оформяйки своя хеттрик.