Начало / Последни новини / Селекцията на Милко Гаврилов разби Първа атомна

Селекцията на Милко Гаврилов разби Първа атомна

Плевенският ОФК Спартак разгроми гостуващия му Първа атомна (Козлодуй) с 4:1. Двубоят бе от 11-ия кръг на зоналното футболно първенство за юноши старша възраст А група. Отборът на Милко Гаврилов можеше да бие и с двуцифрен резултат. В средата на първото полувреме Александър Александров издебна върната към вратаря топка, по-бързо стигна до нея и технично го прехвърли – 1:0. Малко след това при идентична ситуация гостите изравниха. Това бе единствената им голова ситуация в мача. В 31-ата минута Марио Николаев отново даде аванс на домакините с неспасяем шут от 25 метра. После Георги Грозчев оползотвори пас отдясно на съотборник, стреляйки прецизно от границата на наказателното поле за третото попадение. При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка. След нея Александров уцели два пъти гредите. Теодор Иванов пък вкара от воле за окончателното 4:1.