Акценти

Светлинно шоу в празничния концерт в ДКТ „Иван Радоев” днес

Стотици граждани на град Плевен се събраха в ДКТ „Иван Радоев“ по случай празничния концерт, организиран от Община Плевен по повод Трети март. Концертът започна с изпълнения  на деца от ДГ „Щурче”, които рецитираха стихотворението „Аз съм българче”. След което сцената изригна от звук и светлина в светлинното шоу, пресъздаващо историята на робството и освобождението.

Програмата завърши с изпълнения на  Северняшкия ансамбъл за народни песни и танци „Иван Вълев”, който показа специално подготвена за празника програма. Особено атрактивен беше мъжкият танц, който предизвика бурни аплодисменти.

Прочетете също:

Общинският съвет в Кнежа единодушно прие отчетите на общинските дружества, одобри продажби на терени и даде име на стадиона „Илия Вълов“

Общинският съвет в Кнежа на редовно заседание единодушно одобри отчетите за първото тримесечие на 2026 …