Акценти

Самодейци от цялата община подаряват концерт на плевенчани днес

Самодейци от цялата община Плевен ще зарадват днес жителите на града на Панорамата с концерт. За поредна година Община Плевен и Общинският читалищен съюз отбелязват 1 март като Ден художествено творчество.

За празника 19 читалища от Плевенска община ще поднесат своите музикално-поетични и танцови поздрави. Така самодейци от различни възрасти от народните читалища ще зарадват плевенчани.

С изпълнение на „България“, най-новата песен на фамилия Чапанови по текст на Недялко Йорданов и музика на Божидар Чапанов, ще бъде открит концертът за Деня на любителското творчество в Плевен. Той ще започне от 16 часа в зала „Катя Попова“.

Входът за концерта е свободен.

Прочетете също:

Община Гулянци стартира традиционния конкурс „Моето приключение край Дунав“ за млади таланти със срок до 1 септември

В Гулянци бе даден старт на ежегодния творчески конкурс на тема „Моето приключение край Дунав“, …