Начало / На фокус / Първо място за плевенските полицаи на Републиканското по футбол за служители на МВР за

Отборът на ОДМВР – Плевен се представи блестящо на Републиканско първенство по футбол за служители на МВР в КК „Албена“. Той надигра с 5:1 тима от Пазарджик, като точни за успеха бяха Цветан Петров на два пъти, Виктор Иванов, Петьо Славчев и Десислав Русев.  Плевенските полицаи играха протоколна среща в мач от групата срещу тима на ОДМВР – Разград. Отборът на ОДМВР – Плевен победи на финала СДВР с 1:0.

Републиканско първенство по футбол за служители на МВР в „Албена“ протича в две фази – групова и елиминационна. В надпреварата, която се провежда на игрищата в село Оброчище в последните дни на юни 2020 година, участваха 14 отбора от системата в цялата страна, като жребият разпредели тимовете в пет групи. За елиминационната фаза се класираха заелите първите места, както и трите отбора с най-добри показатели, финиширали втори.