Акценти

Приключи ремонтът на водопроводната мрежа по ул. Шипка и ул. Сан Стефано в Плевен, водоподаването по ул. Беласица се възстановява поетапно

Приключиха ремонтните дейности по проекта на Община Плевен за реконструкция на вътрешната водопроводна мрежа на ул. „Шипка“ и ул. „Сан Стефано“ в гр. Плевен. В резултат водоподаването в района се нормализира, а по ул. „Беласица“ възстановяването му се извършва поетапно и постепенно, съобразно техническите възможности на водопроводната мрежа.

От „Водоснабдяване и канализация“ ЕООД – Плевен изразиха благодарност към абонатите за търпението и разбирането, проявени по време на ремонтните дейности.

Прочетете също:

Общинският съвет в Искър актуализира разходите по бюджета и одобри два безлихвени заема по европейски програми за 2026 г.

Общинският съвет в град Искър прие на редовно заседание актуализация на разходите по изпълнение на …