Начало / Последни новини / Призово класиране на състезател на СКШ „Спартак Плевен ХХІ” за „Купа Нова Затора”

На 4 октомври в  гр.Нова Загора се проведе 5-ят открит турнир по ускорен шах за „Купа Нова Загора“. В него взеха участие 83 състезатели от всички възрасти, между които и трима международни майстори.

Турнирът се проведе в 7 кръга по „Швейцарска система“ , като се правеха отделни класации в отделните възрастови групи. Отлично се представи Виктория-Елизабет Миткова от клуба по шах „Спартак Плевен ХХІ“, която набра 3 точки и спечели бронзовия медал при  девойките до 14 г. С толкова точки завърши и брат и` Симеон- Александър Митков, който се състезаваше с мъжете.