Начало / Последни новини / Призови места за малките шахматисти от СКШ „Плевен XXI“ на Купа „Тримонциум“

Призови места за малките шахматисти от СКШ „Плевен XXI“ на Купа „Тримонциум“

Малките шахматисти от СКШ „Плевен XXI“ спечелиха призовите места на Купа „Тримонциум“, която се проведе от 6 до 8 ноември в град Пловдив. Те се завърнаха с два сребърни и два бронзови медала от VI и VII кръг на състезанието.

Сребърни медали при момичетата до 8 и 10 г. завоюваха Нора Рашева с 5 точки и Любомира Ленкова с 4точки. Данислав Гърков – с 6 точки, и Стилиян Нановски – с 5 точки, спечелиха от своя страна  бронзовите медали при момчетата до 8 и 14 г..

Нора Рашева 1

Добре се представиха и Кристина Апулчева и Аделина Тодорова, които се класираха на пето и шесто място за при момичетата до 10 г. с по 3 точки.