Акценти

През следващата година  БАМФ Плевен с пилотни турнири в Гулянци и Тетевен

Президентът на БАМФ Плевен Димитър Николов и кметът Лъчезар Яков уговориха участието на Българска асоциация по  мини футбол в спортния календар на Община Гулянци през следващата година. Първият съвместен турнир по мини футбол ще се проведе през месец май , съобщи президентът на БАМФ в Плевен Димитър Николов.

От БАМФ Плевен вече договориха провеждането на турнир по мини футбол и в Община Тетевен, след среща на Димитър Николов с кмета на Тетевен д-р Мадлена Бояджиева. Структурата на БАМФ Плевен ще бъде включена в спортния календар на общината и първият турнир по мини футбол в Тетевен ще се проведе през месец април 2020г.

 

Прочетете също:

Общинският съвет в Кнежа единодушно прие отчетите на общинските дружества, одобри продажби на терени и даде име на стадиона „Илия Вълов“

Общинският съвет в Кнежа на редовно заседание единодушно одобри отчетите за първото тримесечие на 2026 …