Начало / Последни новини / По две дузпи и греди във Видин, но без голове на Бдин – Партизан

По две дузпи и греди във Видин, но без голове на Бдин – Партизан

Партизан /Червен бряг/ и Бдин завършиха 0:0 на стадион „Георги Бенковски“ във Видин. Двубоят е от 22-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Развоят на мача не предвещаваше ялов финал. Стана двуостра битка, с атаки и към двете врати. В края на първото полувреме червенобрежкият вратар бе поставен на изпитание, но му помогна гредата след изпълнение на фаул от Георги Илиев. В 73-ата минута настана продължително разбъркване пред вратата на видинчани и бранителят им Мартин Димитров изби топката от голлинията. Заключителните десетина минути бяха инфарктни. Първо съдията отсъди дузпа за бдинци. Капитанът им Ивайло Иванов обаче не уцели вратата. В 86-ата минута играещия треньор на Партизан – Любомир Иванов бе фаулиран в наказателното поле, но Иво Иванов насочи топката в напречната греда от дузпа.