Начало / Последни новини / Поредна победа за Емил Веселов

Поредна победа за Емил Веселов

Емил Веселов спечели златен медал в националния шосеен пробег „Карнобат“ при момчетата до 16 години. Атлетът на КЛА Спартак /Койнаре/ измина 2000 метра за 7:19 минути. Битката за призовите места бе изключително оспорвана. Само на секунда след Веселов изостана Пламен Драганов от ЛК Радио 999 /Ямбол/. Трети финишира Мехмед Мехмед от разградския СКЛА Лудогорец.

Победата е поредния успех за бегача от Койнаре през тази година.

В същата възрастова група, но в старта за момичета участва и състезателка КЛА Спартак. Анахид Руменова се класира на осмо място в бягането на 1000 м. Тя изостана на 23 секунди от разградчанката Виктория Иванова, която завърши на първо място.