Начало / Последни новини / Полицай от Левски с четвърто място от Държавното по културизъм

Полицай от Левски с четвърто място от Държавното по културизъм

Десислав Йорданов, полицай от град Левски,  се класира на четвърто място на Държавното първенство по културизъм. Престижното място той  заема в категория „Класически културизъм до 175 см.” сред 9 участници в категорията .

Миналата година Десислав Йорданов беше пети в Държавното първенство по културизъм в Бургас в същата категория.

Десислав е започнал да тренира на 15 години. За първи път се състезава през 2011-та година, като участва в 3 състезания.
На  Републиканското първенство в София, в кат. „Мъже до 75 кг“ заема 2-ро място и печели сребърен медал. В другите 2 състезания се класира на 3-то и 4-то място.