Начало / Последни новини / Поканиха БК Спартак /Плевен/ в международен турнир

Поканиха БК Спартак /Плевен/ в международен турнир

Баскетболният Спартак /Плевен/ вече осигури първите си срещи в започналата преди броени дни лятна подготовка на тима. Селекцията на Александър Дяковски получи покана за участие в международен турнир. Той ще се проведе на 25 – 26 септември в Ботевград. Освен плевенчани в него ще участват още едноименния тим от град Ямбол, сръбския Динамик /Белград/ и домакините от Балкан. Всеки от съперниците ще изиграе по два мача. Регламентът предвижда в първия ден да се проведат полуфиналите. Жребият за определяне на двойките ще се изтегли непосредствено преди старта на състезанието. Във втория ден загубилите първите си двубои ще се срещнат за да определят кой ще завърши на трето и четвърто място в крайното класиране. Спечелилите полуфиналите пък ще излъчат победителя в турнира.