Начало / Последни новини / Победа за хандбалистите на Левски

Победа за хандбалистите на Левски

Едноименният тим на град Левски спечели срещу НСА /София/ с 31:28. Двубоят е от 18-ия кръг на мъжката хандбална А група. Това е втората среща между съперниците от началото на първенството. В 9-ия кръг левскарите биха с 32:27. Подобно на онзи мач и сега стана оспорвана битка, но Левски триумфира заслужено. Крайно оспорвана бе първата част. В края й столичани имаха минимално предимство в резултата – 17:15. След почивката обаче хандбалистите на Левски бяха по-добрия отбор. Те не само заличиха малкия пасив, но и достигнаха до пълен обрат, който им осигури крайния успех с 3 гола разлика. След този мач левскарите останаха на осмото място с актив – 4 победи, 14 загуби и 8 точки.