Начало / Последни новини / Победа за „Спартак” в първата от поредицата контроли

Победа за „Спартак” в първата от поредицата контроли

С резултат 3:1 завърши първата контрола на „Спартак”, изиграна срещу третодивизионният Вихър (Славяново), съобщава sportal.bg. Първи на заснежения изкуствен терен в Ловеч точно попадение реализира тима от Северозападната „В“ група. В 20-ата минута Иван Иванов изведе отбора си напред. Малко преди почивката Тихомир Тодоров изравни резултата.

За другите два гола за „Спартак” се разписаха влезлият като резерва Преслав Антонов и Димо Атанасов. Двата гола паднаха през 61-ата и 71-ата минута на мача.