Начало / Последни новини / Плевенско присъствие сред отличените състезатели от Българската федерация по автомобилен спорт

Плевенски състезатели ще бъдат отличени по време на ежегодното награждаване на Българската федерация по автомобилен спорт (БФАС). Церемонията по годишното награждаване за 2015 г. ще се състои на 29 януари от 14:00 часа в София.

БФАС ще награди своите шампиони за 2015г, призьорите от международната сцена и всички спомоществователи, както и ще почете хората, които загуби автомобилния спорт през миналата година, съобщават от там.

Сред имената с призьорите се отличава това на плевенчанина Ивелин Чапанов, който заема първото място в клас НС3 в годишното класиране за Планинско изкачване.

Пълният списък със заслужилите състезатели, които ще получат призове по дисциплини, може да видите тук.