Начало / Спорт / Плевенските полицайки – с най-точен мерник

Плевенските полицайки – с най-точен мерник

Отборът от жени на Областна дирекция на МВР Плевен се класира на първо място от участващите 13 отбора на жени на провелия се за 18-ти път турнир по стрелба “Величко Величков”. На второ място при дамите се класира отборът на ГД “Пожарна безопасност и защита на населението”, а на трето – отборът на ОД на МВР Силистра.

При участващите 16 отбора от мъже, тимът на плевенчани зае трето място, изпреварен от отборите на ОД на МВР Силистра на първо и ОД на МВР Варна на второ място. При комплексното класиране обаче, плевенските служители на МВР спечелиха първо място, следвани от ОД на МВР Силистра и ОД на МВР Варна. Класираните отбори получиха грамоти, медали и купи за участието си в 18-тия турнир по стрелба “Величко Величков”.

Състезатели на „Спартак Плевен ХХ” с Купа „Млади надежди” от едноименния шахматен турнир

Състезатели на шахматните клубове „Спартак Плевен XXI”, „Плевенски Гамбит“ и „Троян“ участваха в детски турнир ...