Начало / Последни новини / Партизан удари Локомотив /Дряново/

Партизан удари Локомотив /Дряново/

Партизан /Червен бряг/ победи Локомотив /Дряново/ с 2:0. Приятелската футболна среща се игра в габровското село Царева ливада. В равностоен спаринг гостите нанесоха своя удар през първото полувреме. В него те бяха по-добрия отбор. Първата опасност обаче бе пред вратата им, но Ростислав Данчев не успя да реализира. В средата на полувреме Альоша Илиев проби отляво и центрира, а бранител на Локомотив си вкара автогол. После Илиев и Петьо Славчев пропуснаха да увеличат аванса на червенобрежкия тим. Това все пак се случи в 40-ата минута, когато Ангел Русев завърши самостоятелен пробив с неспасяем удар от границата на наказателното поле. За второто полувреме Партизан бе с променен състав. Локомотивци се възползваха и взеха инициативата. Само веднъж обаче опитния вратар Николай Христов бе поставен на изпитание, но спаси удара на Момчил Савов.