Начало / Последни новини / Партизан с хикс в Павликени

Партизан с хикс в Павликени

Едноименният тим на град Павликени и гостуващия му Партизан (Червен бряг) не излъчиха победител – 1:1. Двубоят е от 12-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Стана равностоен мач.

Първото полувреме премина вяло, без опасни ситуации пред двете врати. След почивката бе доста по-интересно. Десетина минути след началото му рефера не отсъди дузпа за игра с ръка на футболист от домакините. В 58-ата минута Красен Трифонов откри за Павликени с красиво попадение. След него гостите натиснаха здраво. Играещият им треньор Любомир Иванов пропусна да вкара с глава. После пак той и Иво Иванов се разминаха с гола. Такъв все пак реализира Иво Иванов, но съдията не го призна в 80-ата минута. Домакините бяха на секунди от победата, когато вратаря им Венцислав Димитров изби центрираната топка, но Румен Миков я посрещна с шут и тя спря в мрежата – 1:1.

Стартов състав на Партизан – 12. Веселин Ганчев, 16. Галин Великов /капитан/, 7. Калоян Тодоров, 4. Ивелин Аладжов, 3. Слави Паскалев, 13. Митко Милчев, 18. Иво Иванов, 11. Любомир Иванов, 17. Александър Асенов, 66. Милен Тонев, 9. Александър Александров.