Начало / Последни новини / Партизан с три точки в Кнежа

Партизан с три точки в Кнежа

Червенобрежкият Партизан победи Мизия в Кнежа с 1:0 в поредното дерби на Плевенска област. Двубоят бе от 14-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Единственият гол вкара Слави Паскалев в 69-ата минута след центриране на Светослав Бърканичков. През целия мач гостите контролиха всичко на терена. Домакините пък заложиха на твърдата, а на моменти и на груба игра. Те имаха две възможности да открият резултата, но Николай Христов спаси ударите на Крум Ловков и Петьо Славчев. Пред отсрещната врата пък с гола се разминаха Веселин Шекеров и Денис Шаранков. Последният и Калоян Тодоров не успяха да продължат през второто полувреме, заради контузии, които получиха от груби сблъсъци преди почивката. След нея на терена се появи Бърканичков и Партизан натисна здраво. Барни, Здравков и Цанков пропуснаха да направят победата по-изразителна. Десислав Русев пък пропиля шанс за домакините.