Начало / Последни новини / Партизан с тежко поражение в Етрополе

Партизан с тежко поражение в Етрополе

Партизан загуби с 1:4 от Чавдар в приятелска футболна среща в Етрополе. Противно на крайния резултат мача започна равностойно и така продължи до средата на първото полувреме. Пред двете врати бяха създадени по няколко голови ситуации, но нулевото равенство се запази. В 25-ата минута домакините откриха головата си сметка след удар с глава отблизо. Неразбирателство в червенобрежката защита позволи на чавдарци да реализират за втори път малко преди почивката. Втората част започна с лек превес на гостите. Те бяха по-добрия отбор до 60-ата минута. Ситуации за гол се появиха пред Леон Илиев, Иво Иванов и Альоша Илиев. Минути по-късно стана 3:0 след продължително разбъркване в полето на Партизан. Доста смени бяха извършени в състава от Червен бряг. Четвърт час преди края Христо Димов изведе Иво Иванов и той прехвърли етрополския страж за 3:1. Малко след това Тихомир Дамянов се контузи и напусна. Накрая домакините наказаха още една грешка на противниковата отбрана.