Начало / Последни новини / Партизан с категоричен успех срещу Мизия

Партизан с категоричен успех срещу Мизия

Партизан победи в Червен бряг гостуващия му Мизия /Кнежа/ с 3:0. Двубоят е от 29-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Успехът бе очакван, тъй като съперника бе с много проблеми в състава. Четвърт час след началния съдийски сигнал Цветомир Тодоров се възползва от грешка на противниковия вратар и само чукна топката в мрежата. Секунди преди почивката Слави Паскалев се оказа най-съобразителен в настаналата суматоха пред вратата на съперника и удвои. Двадесетина минути преди края Кирил Вълов нахлу от фланга, преодоля защитниците и вратаря за окончателното 3:0. Още голове изпуснаха домакините.