Начало / Последни новини / Партизан се предаде накрая на Ботев /Враца/

Партизан се предаде накрая на Ботев /Враца/

Ботев /Враца/ победи в Червен бряг местния Партизан с 2:0 и продължи да се бори за първото място в Северозападната В аматьорска футболна група. Двубоят бе от 26-ия кръг, а негов герой стана Тодор Чаворски, реализирал и двете попадения. Успехът обаче дойде доста трудно. Първата част протече равностойно и без ситуации пред двете врати. Същото се случи и след почивката. Този път обаче домакините пропуснаха две добри възможности чрез Кирил Вълов. Те обаче свършиха силите в последния четвърт час. Тогава врачани нанесоха своя удар. В 77-ата минута настана продължително разбъркване в наказателното поле на Партизан, Чаворски насочи топката с глава, тя рикошира у съперник и спря в мрежата – 1:0. Пет минути по-късно голмайсторът се възползва от пас на Милен Василев и фиксира крайното 2:0.