Начало / Последни новини / Партизан се изложи на панаира на Червен бряг

Партизан се изложи на панаира на Червен бряг

Партизан помрачи празника на съгражданите си от Червен бряг след като загуби вкъщи от Първа атомна /Козлодуй/ с 0:2. Двубоят бе от 4-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска лига и по програма трябваше да се проведе в крайдунавския град. Именно заради празника на Червен бряг съперниците се договориха да си разменят домакинствата. Този вариант се оказа изгоден за гостите. През целия мач те показаха, че са по-добрия тим и заслужено си тръгнаха с трите точки.

Предимството си козлодуйци материализираха едва в последните 20 минути. Първо в 70-ата Альоша Илиев проби и стреля неспасяемо по диагонала. Пет минути преди края той отново се вряза в наказателното поле на домакините, но този път се разписа Георги Красимиров. Нито веднъж в хода на мача червенобрежкия състав не сътвори голова опасност пред вратата на съперника.