Начало / Последни новини / Партизан разбит в Полски Тръмбеш

Партизан разбит в Полски Тръмбеш

Партизан /Червен бряг/ отнесе 0:5 в Полски Тръмбеш от местния Янтра. Двубоят бе от 16-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Григор Петков не излезе като обречена и опита да се надиграва, но само желанието и три далечни удара не бяха достатъчни. Домакините пропуснаха да вкарат още. Въпреки това нулевото равенство се запази почти цяло полувреме. Едва минути преди почивката Али Кязимов даде аванс на Янтра с далечен удар. Веднага със започване на второто полувреме Михаил Кулов удвои с шут от десетина метра. После Любомир Генчев бе фаулиран и Борислав Иванов реализира отсъдената дузпа. В средата на втората част той се разписа и с глава след центриране на съотборник. В последните секунди Генчев изведе Тони Маречков и последния оформи окончателното 5:0.

Снимка: ОФК Левски 2007 – фейсбук