Начало / Последни новини / Партизан превзе Ком

Партизан превзе Ком

Червенобрежкият Партизан измъкна 1:0 в Берковица над местния Ком. Двубоят е от 24-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Играещият треньор Любомир Иванов реализира единственото попадение в мача след прецизно изпълнен фаул във 2-ата минута. Стана много оспорвана битка. Гостите излязоха без четирима основни играчи – Иво Иванов, Альоша Илиев, Галин Великов и Ангел Русев. Любо Иванов заложи на по-дефанзивна тактика, но при всяка възможност съотборниците му провеждаха скоростни контраатаки. Играещият треньор отправи още един опасен удар от фаул, но встрани от вратата. Домакините пък осъществиха няколко набега, но Николай Христов не допусна топката да навести мрежата му. Той бе на висота и след почивката. Успехът на Партизан можеше и да е по-изразителен, но в 55-ата минута Христо Димов пропусна стопроцентов шанс за попадение. В 85-ата минута нападателят на Ком – Гълъб Герасимов обиди съдията и той му вдигна червен картон.