Начало / Последни новини / Партизан подчини Трявна за 16 минути

Партизан подчини Трявна за 16 минути

Партизан спечели с 3:0 в Трявна срещу едноименния тим. Двубоят е от 18-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Четвърт час бе достатъчен на водения от играещия треньор Любомир Иванов тим от Червен бряг. В 23-ата минута Ангел Русев шутира, тревненския страж изби, но връхлитащия Альоша Илиев откри резултата. Секунди по-късно той завърши самостоятелен пробив с втори гол. След това Ангел Русев пропусна сам срещу вратаря. Именно той обаче центрира и Десислав Русев направи резултата класически в 39-ата минута. Доминацията на Партизан продължи и след почивката. Два пропуска направи Ангел Русев, а Леон Илиев един. Домакините отправиха опасен удар, но Николай Христов спаси с акробатична намеса. След 70-ата минута срещата се доигра за протокола.