Начало / Последни новини / Партизан подчини „студентите“ накрая

Партизан подчини „студентите“ накрая

Партизан (Червен бряг) победи гостуващия му Академик (Свищов) с 2:0. Двубоят бе от 17-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините повече търсеха трите точки и в крайна сметка ги заслужиха. През първата част съперниците се надлъгваха, но без резултат. Петьо Славчев бе фаулиран, но реферът остана безмълвен. След почивката червенобрежкият тим натисна. Веднъж Денис Шаранков пропиля отлична възможност. Славчев пък стреля опасно с глава, но не сполучи. Десетина минути преди края Людмил Атанасов вкара с глава след корнер. В добавеното време Шаранков бе повален в наказателното поле и сам реализира отсъдената дузпа. „Студентите“ действаха затворено, с мисъл за бързи контраатаки. Такива обаче почти не проведоха. Само три центрирания бе актива им в предни позиции.