Начало / Последни новини / Партизан подчини Павликени

Партизан подчини Павликени

Партизан победи в Червен бряг едноименния тим на град Павликени с 2:1. Двубоят е от 21-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Стана равностоен мач, в който домакините успяха да материализират две от положенията си. Пред първото полувреме имаше по една опасност пред двете врати. След почивката зрителите станаха свидетели на повече голови ситуации. В средата на втората част домакините поведоха с попадение на Людмил Атанасов. Десетина минути по-късно след продължително разбъркване пред вратата на Партизан Николай Иванов изравни. Точка на спора постави Слави Паскалев, засичайки с глава центрираната от Денис Шаранков топка в 84-ата минута.